ARP Games będzie łowić talenty

Marcin Chludziński, prezes ARP
opublikowano: 31-07-2016, 22:00

Najważniejsze zadanie ARP Games to efektywne wsparcie komercjalizacji dobrych pomysłów. Zależy nam na tym, aby młodzi, utalentowani ludzie mieli jak najlepsze warunki do rozwoju i chcieli pracować w Polsce.

Spółka ARP Games, którą Agencja Rozwoju Przemysłu powołała we współpracy z Uniwersytetem Śląskim i władzami powiatu cieszyńskiego, ma rekrutować młodych twórców gier. Dziesięć najlepszych zespołów weźmie udział w trzymiesięcznym szkoleniu biznesowym i specjalistycznym — nauczy się m.in. prowadzenia działalności gospodarczej, a także otrzyma pomoc w dopracowaniu i tłumaczeniu gry. To projekt pilotażowy. ARP liczy na sukces. Jak twierdzi Michał Szaniawski, wiceprezes ARP, podobne projekty są z powodzeniem realizowane w Estonii i Holandii.

Najważniejsze zadanie ARP Games to efektywne wsparcie komercjalizacji dobrych pomysłów. Zależy nam na tym, aby młodzi, utalentowani ludzie mieli jak najlepsze warunki do rozwoju i chcieli pracować w Polsce - mówi Marcin Chludziński, prezes ARP
Grzegorz Kawecki
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Chludziński, prezes ARP

Polecane