Arteria zakłada rozwój usług za granicą, w szczególności w Niemczech

ISBNews
opublikowano: 23-03-2015, 07:24

Arteria przewiduje dalszy rozwój projektów prowadzonych z Polski na rynki zagraniczne, w szczególności rozpoczęcie operacji na rynku niemieckim, poinformował prezes Marcin Marzec.

"Polski rynek postrzegany jest jako jedno z europejskich centrów outsourcingu. Zarząd Arteria przewiduje także dalszy rozwój projektów prowadzonych z Polski na rynki zagraniczne, w szczególności rozpoczęcie operacji na rynku niemieckim" - napisał Marzec w liście do akcjonariuszy.

Pod koniec ub.r. w rozmowie z agencją ISBnews prezes Arterii informował, że planuje dalszy rozwój swoich zagranicznych projektów i w efekcie wejście z usługami telemarketingowymi na rynek niemiecki w 2015 roku.

Arteria to grupa kapitałowa specjalizująca się usługach outsourcingowych. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2006 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 149,5 mln zł w 2014 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Polecane