Asseco Slovakia ruszy z ofertą

ISB
opublikowano: 27-06-2006, 00:00
Obserwuj w MójPB:

Słowacki Bank Narodowy, sprawujący w tym kraju nadzór nad rynkiem kapitałowym, zatwierdził prospekt emisyjny planującej debiut na GPW Asseco Slovakia, spółki zależnej Asseco Poland. Oferta Asseco Slovakia będzie przeprowadzona najwcześniej na przełomie sierpnia i września.

„National Bank of Slovakia prześle teraz odpowiednią informację do polskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd” — głosi komunikat Asseco.

Przekazanie informacji o zatwierdzeniu prospektu do komisji to pierwszy z kroków umożliwiających przeprowadzenie oferty i debiut Asseco Slovakia na warszawskiej GPW.

— Przed nami procedura zatwierdzenia przez polską komisję i uzgodnienia między polskim a słowackim depozytem. Oferta może być przeprowadzona najwcześniej na przełomie sierpnia i września — mówi Gabriela Żukowicz z Asseco.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISB

Polecane