Asseco wygrało przetarg w ZUS

GSU
opublikowano: 17-10-2017, 10:52
aktualizacja: 17-10-2017, 10:53

Oferta Asseco Poland została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu na wdrożenie w ZUS elektronicznej wymiany informacji między instytucjami zabezpieczenia społecznego państwa UE/EFTA.

Maksymalna wartość oferty Asseco, które jako jedyne złożyło ofertę w tym przetargu  to 20,4 mln zł brutto. Podpisanie umowy planowane jest na 24 października.

Zobacz więcej

Fot. Andrzej Bogacz-FORUM

Przetarg przeprowadzono w ramach umowy ramowej na rozwój Kompleksowego Systemu Informatycznego ZUS, która była podpisana z trzema wykonawcami w październiku 2013 r.

W marcu ZUS informował, że z 34 umów wykonawczych, podpisanych w ramach umowy ramowej na modyfikację i rozbudowę KSI, 27 umów trafiło do Asseco Poland, trzy umowy do Capgemini, a cztery do konsorcjum Enterprise Services Polska i Kamsoft.

W ujęciu wartościowym do Asseco Poland trafiły od tamtej pory prace za 171,51 mln zł, do Capgemini za 16,83 mln zł, a do konsorcjum Enterprise Services Polska za 55,16 mln zł.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Asseco wygrało przetarg w ZUS