Assistance w Raiffeisen Banku

SW
opublikowano: 03-08-2012, 00:00

Przedsiębiorcy z rachunkiem w Raiffeisen Banku dostaną pakiety assistance. Dostępne są dwa warianty.

Specjalne pakiety dla biznesowych klientów Raiffeisen Banku przygotowało Europ Assistance. Ich wariant zależy od rachunku, z którego korzystają przedsiębiorcy. R-Biznes Assistance zapewni pomoc w razie uszkodzenia mienia firmy oraz awarii sprzętu biurowego, np. w wyniku kradzieży z włamaniem, wandalizmu, zalania, pożaru lub innego zdarzenia losowego. Przedsiębiorcy mogą liczyć na interwencję specjalisty (hydraulik, elektryk, ślusarz), dozór mienia lub jego transport do lokalu zastępczego.

Jeśli firma takiego nie posiada, ubezpieczyciel zorganizuje tymczasowe biuro. W ramach pakietu assistance możliwe jest również korzystanie z nieodpłatnych wizyt specjalisty od napraw, gdy sprzęt biurowy oraz komputerowy ulegnie awarii. Ponadto dedykowani konsultanci udzielą informacji teleadresowych o sieci usługodawców, rekrutacyjnych, gospodarczych, socjalnych, medycznych i z zakresu ekologii. Pakiet R-Biznes Assistance Plus dodatkowo został rozszerzony o pomoc medyczną.

Obejmuje ochroną zarówno przedsiębiorcę, jak i jego pracowników. Pomoc zostanie udzielona w razie nieszczęśliwego wypadku w siedzibie firmy oraz w czasie podróży służbowej. Pracownicy mogą też liczyć na wizytę lekarza lub pielęgniarki, dowóz leków, transport medyczny do szpitala oraz organizację wizyty u lekarza specjalisty, a także pomoc rehabilitanta lub fizykoterapeuty. W przypadku konieczności pozostania w szpitalu assistance medyczny zapewni opiekę pielęgniarską po hospitalizacji. Ponadto w ramach pakietu można skorzystać z infolinii prawnej oraz firmowego serwisu concierge.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu