Astana zaprasza polskie firmy

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 26-01-2017, 22:00

Firmy MSP, które chcą zaistnieć na rynku kazachskim, mogą wziąć udział w planowanej na kwiecień Międzynarodowej Wystawie Expo 2017 w Astanie.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oferuje dla nich wsparcie unijne z poddziałania 3.3.3 programu Inteligentny Rozwój („Go to Brand”). Przedstawiciele biznesu mogą składać wnioski o granty do 13 lutego. Jest o co walczyć — na promocję działalności podczas Expo i na towarzyszących jej targach branżowych w Kazachstanie PARP może dać każdej firmie do 300 tys. zł.

Przedsiębiorcy, którzy otrzymają dotacje, powinni uczestniczyć w co najmniej dwóch imprezach targowych w charakterze wystawcy. Wśród tych wydarzeń są m.in.: KazatomExpo, Global Oil & Gas i Astana Mining & Metalurgy. Szefowie firm muszą również zaplanować sobie na czerwiec wyjazd na Forum Energii Przyszłości w Astanie

Złap kontrakt

lub Polsko-Kazachstańskie Forum Gospodarcze, które na początku września odbędzie się w stolicy Kazachstanu. Granty z poddziałania 3.3.3 sfinansują także usługi doradcze dotyczące ekspansji na międzynarodowe rynki.

WAŻNA DATA:

13.02

Do tego dnia PARP przyjmuje wnioski od firm o dofinansowanie ich udziału w programie gospodarczym EXPO Astana 2017.

WIĘCEJ INFORMACJI:

https://expo.gov.pl/dla-przedsiebiorcow/promocja-firm

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu