ATM Grupa deklaruje na wypłatę dywidendy co najmniej 50 proc. zysku netto

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 09-03-2006, 20:31

ATM Grupa deklaruje, że przeznaczy na wypłatę dywidendy co najmniej 50 proc. ubiegłorocznego jednostkowego zysku netto, ale nie wyklucza, że może przeznaczyć na ten cel nawet 100 proc. zysku - poinformował w czwartek na konferencji prasowej prezes ATM Grupy Tomasz Kurzewski.

ATM Grupa deklaruje, że przeznaczy na wypłatę dywidendy co najmniej 50 proc. ubiegłorocznego jednostkowego zysku netto, ale nie wyklucza, że może przeznaczyć na ten cel nawet 100 proc. zysku - poinformował w czwartek na konferencji prasowej prezes ATM Grupy Tomasz Kurzewski. 

    "Wydaje nam się, że możemy sobie na to pozwolić, bo wystarczy nam środków na produkcję i budowę studia telewizyjnego" - dodał. "Na decyzję co do dywidendy mamy czas do maja" - wyjaśnił.

    W 2005 roku jednostkowy zysk netto ATM Grupy wzrósł do 9,4 mln zł z 7,5 mln zł rok wcześniej. Z zysku za 2004 r. ATM Grupa przeznaczyła 2,7 mln zł na wypłatę dywidendy, co dało 75 gr na jedną akcję.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane