Avon Cosmetics będzie wirtualnym operatorem komórkowym

opublikowano: 03-01-2007, 15:08

Avon Cosmetics Polska zostanie wirtualnym operatorem telefonii komórkowej. Spółka podpisała umowę z siecią PTK Centertel.

Avon Cosmetics Polska zostanie wirtualnym operatorem telefonii komórkowej. Spółka podpisała umowę na wykorzystanie do świadczenia usług mobilnych sieci PTK Centertel, poinformowały spółki w komunikacie w środę. Własną ofertę Avon ma przedstawić na wiosnę.

„22 grudnia 2006 roku Polska Telefonia Komórkowa Centertel sp. z o.o., operator sieci Orange, podpisał umowę o świadczeniu usług wirtualnego operatora (MVNO) z Avon Cosmetics Polska sp. z o.o. Umowa podpisana z Avon Cosmetics Polska sp. z o.o. to pierwsza umowa tego typu zawarta przez PTK Centertel. Avon przedstawi na jej podstawie własną ofertę komercyjną wiosną 2007 roku” – czytamy w komunikacie.

PTK Centertel podał, że prowadzi też negocjacje z MNI Mobile SA w zakresie wspólnego budowania MVNO na podstawie podpisanego 8 listopada 2006 roku listu intencyjnego.

Avon Products Inc. jest amerykańskim koncernem kosmetycznym. Działa w ponad 100 krajach. Avon Cosmetics Polska powstał w roku 1992 i stał się liderem rynku sprzedaży kosmetyków i związanych z nimi produktów. W Polsce z firmą współpracuje ponad 200 tys. konsultantek. (ISB)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane