Awanse: Harazin, Florczak, Pisaniec

MK
opublikowano: 17-08-2011, 00:00

Sławomir Harazin

Został wiceprezesem Action. Do tej pory był dyrektorem pionu zakupów i sprzedaży w tej firmie.

Wcześniej zarządzał katowickim oddziałem spółki.

Odpowiadał też za rozwój sprzedaży produktów marki ActiveJet poprzez sieć regionalnych doradców handlowych i kierował budową

kanału sprzedaży do sieci handlowych. Poprzedni

wiceprezes, Kazimierz Lasecki, ustąpił ze stanowiska,

by zaangażować się w prywatny projekt biznesowy.

Krzysztof Florczak

Objął stanowisko dyrektora consumer channels group (CCG) — nowego działu w polskim oddziale firmy Microsoft. W spółce pracuje od ponad 7 lat. W tym czasie pełnił funkcję szefa zespołu windows client business group, następnie działu sprzedaży, a ostatnio dyrektora działu sprzedaży SMSP. Wcześniej był dyrektorem generalnym California Computer. Jest absolwentem Inżynierii Procesowej i podyplomowego studium menedżerskiego Politechniki Łódzkiej.

Mirosław Pisaniec

To nowy dyrektor sprzedaży w Lenovo Polska. W branży IT od 16 lat. Karierę rozpoczął w firmie Computer 2000 Polska.

Od 2000 r. pracował w Compaq Computer, a następnie w Hewlett-Packard, gdzie odpowiadał za rozwój kanału partnerskiego i współpracę z dystrybutorami. Przez ostatnie 1,5 roku kierował działem partnerskim w Fujitsu Technology Solutions. Ukończył Politechnikę Warszawską na Wydziale Mechaniki Precyzyjnej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / Awanse: Harazin, Florczak, Pisaniec