Azoty Tarnów chcą zredukować zatrudnienie o 250 osób

PAP
opublikowano: 23-01-2009, 08:03

Zarząd Azotów Tarnów porozumiał się z  zakładowymi organizacjami związkowymi w sprawie programu dobrowolnych odejść, z  którego może skorzystać 250 osób - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

"W przypadku nie uzyskania zakładanej ilości dobrowolnych wniosków o rozwiązanie umowy o pracę, spółka może podjąć decyzję o rozpoczęciu procedury zwolnień grupowych" - wynika z podpisanego porozumienia.

Poszczególne grupy pracowników zainteresowanych programem mogą składać pisemne wnioski o rozwiązanie umowy o pracę do końca stycznia lub do 14 lutego tego roku.

Grupa Azoty Tarnów zatrudnia ok. 4.300 pracowników, w tym ponad 2.300 zatrudnionych jest w Zakładach Azotowych w Tarnowie-Mościcach.

Program dobrowolnych odejść jest adresowany do pracowników spółki- matki, czyli Zakładów Azotowych w Tarnowie-Mościcach SA. (PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane