Balicki: To nie wotum nieufności dla mnie tylko kłopot dla służby zdrowia

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 16-02-2005, 18:08

To nie jest wotum nieufności dla mnie tylko kłopot dla służby zdrowia  - powiedział minister zdrowia Marek Balicki dziennikarzom po tym, jak Sejm odrzucił w środę projekt ustawy o pomocy publicznej i restrukturyzacji zakładów opieki zdrowotnej (ZOZ).

To nie jest wotum nieufności dla mnie tylko kłopot dla służby zdrowia  - powiedział minister zdrowia Marek Balicki dziennikarzom po tym, jak Sejm odrzucił w środę projekt ustawy o pomocy publicznej i restrukturyzacji zakładów opieki zdrowotnej (ZOZ).

"Ta ustawa dawała szansę na wyjście z pętli zadłużenia, nie stawiając żadnych warunków wstępnych tym, którzy by chcieli wejść w proces restrukturyzacji" - oświadczył.  

Jak nieoficjalnie dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do resortu zdrowia minister Balicki po środowej decyzji Sejmu rozważa podanie się do dymisji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane