Balicki za jak najszybszym uchwaleniem ustawy o oddłużeniu szpitali

Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia
opublikowano: 08-03-2005, 08:38

Minister zdrowia Marek Balicki chce, aby ustawa o oddłużeniu szpitali została uchwalona na najbliższym posiedzeniu Sejmu. W kwietniu mogłaby się znaleźć w Dzienniku Ustaw i wejść w życie.

Minister zdrowia Marek Balicki chce, aby ustawa o oddłużeniu szpitali została uchwalona na najbliższym posiedzeniu Sejmu. W kwietniu mogłaby się znaleźć w Dzienniku Ustaw i wejść w życie.

Dzisiaj szef resortu zdrowia będzie rozmawiał w tej sprawie z wnioskodawcami trzech projektów ustawy. Minister Balicki, który był gościem "Sygnałów Dnia" w Programie I-szym Polskiego Radia,. powtórzył, że chce kompromisu w sprawie ustawy.

Jego zdaniem, pomoże ona większości szpitali, które są zadłużone. Marek Balicki podkreślił, że powinna być ona uchwalona jak najszybciej, aby nie pogarszać sytuacji zadłużonych placówek. 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia

Polecane