Bankier.pl pracuje nad kilkoma projektami przejęć

(Marek Druś)
opublikowano: 29-11-2006, 20:31

Portal finansowy Bankier.pl, który zadebiutował w czerwcu na warszawskiej GPW, pracuje nad kilkoma projektami przejęć - poinformował PAP prezes Bankiera, Tomasz Jażdżyński.

Portal finansowy Bankier.pl, który zadebiutował w czerwcu na warszawskiej GPW, pracuje nad kilkoma projektami przejęć - poinformował PAP prezes Bankiera, Tomasz Jażdżyński.

Na pytanie o ewentualne podwyższenie tegorocznych prognoz Jażdżyński odpowiedział, że jeśli zaistnieją ku temu odpowiednie przesłanki, to wówczas portal o tym poinformuje. Równocześnie dodał, że czwarty kwartał jest bardzo dobry dla spółki.

Bankier.pl prognozuje, że w 2006 r. osiągnie 1,06 mln zł zysku netto, 0,93 mln zł zysku operacyjnego przy 9 mln zł przychodów. Po trzech kwartałach 2006 r. Bankier ma 888 tys. zł zysku netto, 780 tys. zł zysku operacyjnego i 5,85 mln zł przychodów.

Bankier.pl jest portalem internetowym koncentrującym się na sektorze finansów. Na polskim rynku działa od 2000 r. Spółka czerpie przychody z reklamy oraz pośrednictwa i doradztwa finansowego.

(PAP)

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy