Bankowy rozkład jazdy na kwiecień

Monika Dekrewicz Bankier.pl
opublikowano: 30-03-2017, 22:00

Po burzliwym marcu banki ograniczyły swoją aktywność i na kwiecień zaplanowały mniej niespodzianek.

2 kwietnia

Getin Bank zamknie z końcem dnia 14. edycję e-Lokaty na nowe środki. Klienci, którzy zdążą skorzystać z oferty, mogą założyć 4-miesięczny depozyt ze stawką wynoszącą 2 proc. w skali roku. Promocja dostępna jest także w placówkach oraz Noble Banku. E-Lokata na nowe środki to stała pozycja w tabeli oprocentowania banku. Do tej pory Getin Bank decydował się na przedłużanie oferty, choć nie zawsze z zachowaniem takiego samego oprocentowania.

3 kwietnia

PKO Bank Polski wyłączy w nocy z 3 na 4 kwietnia starą bankowość internetową. Od 4 kwietnia dostępny będzie wyłącznie nowy serwis iPKO, który do tej pory działał równocześnie z poprzednią wersją systemu transakcyjnego.

10 kwietnia

W Banku Pekao kończy się tego dnia oferta specjalna dotycząca niektórych lokat z oferty. Otwarcie Lokaty rentierskiej, E-lok@ty oraz Lokaty mobilnej w okresie promocyjnym pozwoli na otrzymanie podwyższonego oprocentowania. W przeszłości Bank Pekao przedłużał okres trwania oferty.

Tego samego dnia wygasa możliwość otwarcia innego depozytu – kwartalnej Lokaty Deklasującej VIII w BGŻOptima na nowe środki. Promocja jest skierowana do posiadaczy konta oszczędnościowego w banku. Zainteresowani nie powinni czekać do ostatniej chwili, ponieważ liczba dostępnych depozytów jest ograniczona, w związku z czym BGŻOptima zastrzega możliwość zakończenia promocji wcześniej.

14 kwietnia

Ostatni dzień promocji „Do 120 zł za otwarcie konta” w ING Banku Śląskim. O nagrodę mogą się starać nowi klienci, którzy założyli Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort od 1 marca do 14 kwietnia przez internet. Podstawowym warunkiem oferty jest dokonywanie płatności bezgotówkowych kartą debetową oraz Blikiem. Bank zachęcał już w ten sposób nowych klientów do założenia rachunku, jednak wcześniej można było zdobyć mniejszą kwotę. Być może ING Bank Śląski przedłuży ofertę lub wróci do poprzedniej formuły promocji.

22 kwietnia

Posiadacze dodatkowych pieniędzy mają do tego dnia czas, aby skorzystać z promocyjnych warunków Konta oszczędnościowego Profit w Banku Millennium. Oferta przewiduje otrzymanie podwyższonego oprocentowania w zamian za przyniesienie do banku nowych pieniędzy. Konto oszczędnościowe Profit jest nowym rachunkiem wprowadzonym do oferty 29 stycznia, w związku z czym jest to pierwsza edycja promocji. W przypadku kont oszczędnościowych dostępnych 28 stycznia, a będących teraz w obsłudze, Bank Millennium decydował się na przedłużanie tej oferty.

25 kwietnia

Ostatni dzień ważności oferty specjalnej Konta oszczędnościowego w BGŻOptima. Podwyższona stawka dotyczy nowych pieniędzy. Bank przedłużał do tej pory ofertę, jednak nie zawsze z takim samym oprocentowaniem co poprzednio.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Monika Dekrewicz Bankier.pl

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu