Bauma <BAUA.WA> Zawarcie znaczącej umowy przez spółkę zależną

Wojciech Kmita
29-10-2003, 16:51

Bauma <BAUA.WA> Zawarcie znaczącej umowy przez spółkę zależną ZAWARCIE ZNACZĄCEJ UMOWY PRZEZ SPÓŁKĘ ZALEŻNĄ
Raport bieżący nr 85/2003
Zarząd BAUMA S.A. powziął w dniu wczorajszym informację o zawarciu przez Spółkę zależną Bauma System S.A. Aneksu do umowy o kredyt obrotowy na rachunku bieżącym zawartej w dniu 6 sierpnia 2002 roku z Bankiem BPH PBK.
Zawarty Aneks podwyższający wartość kredytu spowodował , że umowa powyższa wraz z aneksem spełnia kryteria znaczącej umowy .
Warunki ww. umowy wraz z aneksem:
1. Wartość udzielonego kredytu - 5 mln PLN,
2. Termin spłaty kredytu do dnia 30.10.2007 r.
3. Obecne zabezpieczenie kredytu stanowi: weksel własny z deklaracją poręczony przez emitenta , hipoteka kaucyjna na nieruchomości spółki zależnej.
Środki uzyskane w wyniku zawarcia aneksu są przeznaczone m.in. na spłatę kredytu obrotowego w wysokości 3 mln PLN , otrzymanego zgodnie z umową zawartą z Bankiem BPH PBK w dniu 2 lipca 2003 roku , oraz realizację bieżących płatności związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.
Łączna wartość umów aktualnie realizowanych przez Bauma Sytem S.A. z Banikem BPH PBK w okresie ostatnich 12 miesięcy wynosi 6 mln PLN. Umowa o największej wartości wraz z aneksem jest wyżej opisana .
Data sporządzenia raportu: 29-10-2003

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Wojciech Kmita

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Prawo / Bauma &lt;BAUA.WA&gt; Zawarcie znaczącej umowy przez spółkę zależną