BB Investment wezwał do sprzedaży akcji Siódmego NFI

(Tadeusz Stasiuk)
opublikowano: 09-11-2006, 21:01

BB Investment wezwało do sprzedaży 2 mln 266 tys. 620 akcji Siódmego NFI, dających 16 proc. głosów, po 4,80 zł za akcję - poinformował w komunikacie pośredniczący w wezwaniu DM BZ WBK. Zapisy na akcje będą przyjmowane od 30 listopada do 21 grudnia.

BB Investment wezwało do sprzedaży 2 mln 266 tys. 620 akcji Siódmego NFI, dających 16 proc. głosów, po 4,80 zł za akcję - poinformował w komunikacie pośredniczący w wezwaniu DM BZ WBK. Zapisy na akcje będą przyjmowane od 30 listopada do 21 grudnia.

Po przeprowadzeniu wezwania BB Investment wraz z podmiotami zależnymi chce mieć 9 mln 348 tys. 620 akcji, stanowiących 66 proc. głosów na WZA Siódmego NFI.

Warunkiem nabycia akcji w wezwaniu jest uzyskanie zgody Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na przejęcie kontroli przez BB Investment nad funduszem. Wzywający oczekuje, że otrzyma decyzję UOKiK do 19 grudnia; jeśli to nie nastąpi do tego terminu, to zostanie wydłużony czas przyjmowania zapisów.(DI, PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Tadeusz Stasiuk)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / BB Investment wezwał do sprzedaży akcji Siódmego NFI