Będą nowe Czerwone Torebki

ANB
opublikowano: 13-09-2011, 00:00

Spółka Czerwona Torebka, dawny Świtalski Synowie, w tym roku otworzy pięć zespołów modułów handlowych.

Spółka Czerwona Torebka, dawny Świtalski Synowie, w tym roku otworzy pięć zespołów modułów handlowych.

W najbliższych 10 latach w całym kraju ma powstać 1950 obiektów handlowych Czerwona Torebka. Pierwsze oddano do użytku w lipcu w Żorach. We wrześniu ruszy punkt handlowy (1366 mkw.) na słupskim osiedlu Westerplatte, w sąsiedztwie Biedronki. Na przełomie III i IV kwartału podobny obiekt (744 mkw. powierzchni najmu) powstanie w Dębicy około 300 m od Galerii Dębickiej. W październiku Czerwona Torebka chce oddać do użytku obiekty handlowe w Słupcy i w Skarżysku-Kamiennej, a w listopadzie w Tomaszowie Mazowieckim.

— Nie konkurujemy z supermarketami ani galeriami handlowymi. Najemcy będą proponowali asortyment komplementarny wobec oferty pobliskich obiektów handlowych — mówi Ireneusz Kazimierczyk, prezes Czerwonej Torebki.

Strategia Czerwonej Torebki zakłada stworzenie ogól-nopolskiej platformy handlu detalicznego. Obiekty będą złożone z powtarzalnych modułów, około 60 m każdy, które można swobodnie łączyć, tworząc większe powierzchnie. Dzięki lekkim konstrukcjom stalowym budowa każdego trwa do trzech miesięcy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu