Belgowie przejmują polskiego producenta szkła ogniochronnego

opublikowano: 19-02-2019, 13:46

Baltisse przejmuje Polflam, polską spółkę produkująca szkło ogniochronne, wykorzystywane w budownictwie, informuje privateequitywire.co.uk.

Kwoty transakcji nie ujawniono. Udziały w spółce sprzedaje jej dwóch założycieli: Maciej Szamborski i Wojciech Wilczak. Wychodzi z inwestycji po pięciu latach także fundusz private equity Syntaxis Capital, który w 2014 roku zainwestował w Glass Team 15 mln EUR. Rok później spółka zmieniła nazwę na Polflam.

Zobacz więcej

fot. Bloomberg

- Przez ostatnie 10 lat Polflam stał się niekwestionowanym liderem w Polsce z rosnącą obecnością na wszystkich europejskich rynkach – podkreślił Maciej Szamborski.   

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, privateequitywire.co.uk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy