Bez konfitur i fajerwerków w Bytomiu

KSA
opublikowano: 20-08-2010, 00:00

Wyniki odzieżowej spółki z II kwartału raczej nie zachwycą rynku.

Wyniki odzieżowej spółki z II kwartału raczej nie zachwycą rynku.

Od niespełna trzech tygodni Bytomiem kieruje Michał Wójcik, związany wcześniej m.in. z Vistulą Wólczanką oraz Reporterem. Zapowiedział, że na przedstawienie planu restrukturyzacji i nowej strategii ma miesiąc, ale nie wykluczał, że może to nastąpić wcześniej. Nie udało się jednak dopiąć sprawy w tym miesiącu.

— Trwają prace i rozmowy z inwestorem. Wszystko jest w toku, ale najpierw opublikujemy wyniki finansowe — tłumaczy Michał Wójcik.

Raport z II kwartału i całego półrocza trafi na rynek 31 sierpnia. Zarząd zna już wstępne wyniki, ale trwają jeszcze ostatnie rozliczenia i audyt.

— Nie należy się spodziewać ani konfitur, ani fajerwerków. Gdyby miały takowe być — mnie by tu nie było, bo nie byłaby potrzebna zmiana prezesa — podsumowuje Michał Wójcik.

Prognozy Bytomia sporządzone jeszcze przez poprzedni zarząd zostały już wcześniej odwołane. Michał Wójcik określił strategię, zakładającą m.in. rozbudowę zakładu produkcyjnego, zwiększenie liczby salonów z 50 do 80 i przejęcia jako trudną do realizacji, opierając się na wypracowywanych obecnie przez Bytom wynikach finansowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KSA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu