Bezpieczeństwo i ochrona

KG
opublikowano: 13-12-2017, 22:00

Z cyklu: liderki rankingu "100 Kobiet Biznesu 2017".

100 Kobiet Biznesu 2017

KATEGORIA: FIRMY Z PRZYCHODEM ZE SPRZEDAŻY DO 50 MLN ZŁ

3. miejsce: MAGDA HEESE, IBCOL POLSKA

Spółka z siedzibą w Warszawie jest dostawcą urządzeń i systemów bezpieczeństwa, m.in. oświetlenia NVG dla pojazdów, sprzętu saperskiego, systemów radarowych, systemów skanowania rentgenowskiego, wyposażenia strzelnic i trenażerów. Świadczy także usługi i logistykę niezbędną dla pomyślnej realizacji zleceń, wieloletni serwis i szkolenia oraz doradztwo w dziedzinie oceny zagrożeń i ryzyka. Firma działa od 1996 r., a jej klientami są wyłącznie ministerstwa z podległymi instytucjami i służbami oraz zarządy obiektów o szczególnym stopniu zagrożenia. Ibcol Polska wciąż doskonali wdrożony system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami obowiązujących norm: polityka jakości ISO, certyfikat spełnienia kryteriów WSK oraz certyfikat AQAP.

Firma, kierowana przez Magdę Heese, współpracuje z wyselekcjonowanymi dostawcami i zapewnia, że jest w stanie pozyskać każdą technologię z dziedziny ochrony, zoptymalizować logistykę i zabezpieczyć finansowanie. Swoją znajomość zagadnień Ibcol Polska wyjaśnia ugruntowaną wiedzą firmy matki, która od ponad trzech dekad realizuje rozwiązania w dziedzinie ochrony i bezpieczeństwa, oraz własną długoletnią działalnością.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KG

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu