Biden: gospodarka USA potrzebuje kolejnych pieniędzy by uniknąć "katastrofy"

IAR
opublikowano: 20-12-2008, 09:49

Wiceprezydent- elekt Joseph Biden stwierdził, że amerykańska gospodarka jest w o wiele gorszym stanie niż przypuszczał. Przyszły zastępca Baracka Obamy udzielił telewizji ABC pierwszego wywiadu po wyborach prezydenckich.

Według Bidena, gospodarka Stanów Zjednoczonych pilnie potrzebuje kolejnego pakietu stymulującego, który uchroni ją przed "kompletną katastrofą". Joseph Biden jest zdania, że należy wspomóc przedsiębiorstwa sumą 600 do 700 miliardów dolarów. Dodał, że jeszcze rok temu nikt o tak wysokich kwotach nie myślał.

Rozmowa z amerykańską zostanie wyemitowana w niedzielę. Jednak już teraz na stronie telewizji można przeczytać prognozy demokraty, co do sytuacji na amerykańskim rynku. Senator podkreślił, że administracja przyszłego prezydenta będzie skoncentrowana na ratowaniu miejsc pracy i wsparciu amerykańskich przedsiębiorstw.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: IAR

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane