BIG BG zapowiada wzrosty

Dariusz Karolak
18-02-2002, 00:00

Piątkowy obrót na BIGu, choć ustawiony „pakietówką” na początku sesji zwrócił uwagę komentatorów. Kurs urósł. Wysokość korpusu nie jest zbyt imponująca, ale wystarczyła, by powstała wzrostowa formacja harami hossy. W układzie tygodniowym nie jest już tak różowo. Powstał kolejny długi i bardzo gruby korpus tygodniowy, nasuwający na myśl, że wciąż trwa sprytnie przeprowadzana dystrybucja akcji części akcji objętych w listopadzie po 1,8 zł. Czasy są ciężkie, a takie zyski z dużych pozycji po prostu się bierze. Dlatego uważam, że z inwestowaniem w BIG warto się wstrzymać do czasu gdy obrót się uspokoi, a cena ustabilizuje.

Kurs powinien osiągnąć wspomniany przed tygodniem poziom 3,14 zł bliski podstawy białego korpusu tygodniowego z początku stycznia, 3,11. Tam można próbować sił pod ewentualne odbicie, które powinno doprowadzić w okolice dna z 18 I, 3,4. Wcześniej nie opłaca się tego robić z powodu relacji zysku do ryzyka. Wciąż opada tygodniowy stochastic, ale dystans do 5-miesięcznej rosnącej linii wsparcia pozostał już niewielki.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / BIG BG zapowiada wzrosty