Bigram dołączył do organizacji IIC Partners

Karolina Guzińska
opublikowano: 12-04-2002, 00:00

Odrębny dział firmy doradczej Bigram, istniejący pod nazwą Bigram Executive Search, został oficjalnym członkiem IIC Partners — międzynarodowej sieci zrzeszającej niezależne firmy executive search. Obecnie funkcjonuje on pod nazwą IIC Partners Poland.

Centrala organizacji IIC Partners znajduje w Montrealu (Kanada), a jej 43 biur w 27 krajach świata. Obroty roczne organizacji kształtują się na poziomie 60 mln USD. Konsultanci firmy są przydzieleni do różnych grup tematycznych — obszarów, w ramach których działają (tzw. Practice Groups). Do usług świadczonych przez IIC Partners należy nie tylko rekrutacja na najwyższe stanowiska menedżerskie na rynku lokalnym, ale również realizacja projektów na rynkach zagranicznych, przy współpracy z partnerami firmy.

IIC Partners Poland ma doświadczenia w obsłudze klientów z sektora: finansowego, dóbr szybkozbywalnych oraz przemysłu. Grupa Bigram jest jedynym oficjalnym partnerem sieci na rynku lokalnym. Przyjęcie grupy Bigram do IIC Partners było wynikiem audytu dokonanego przez zarząd IIC Partners, któremu poddano zarówno członków zespołu, jak i metody i standardy pracy.

Grupa Bigram zyskała silnego partnera biznesowego o międzynarodowym zasięgu działania, a sieć IIC Partners silnego partnera, który na rynku lokalnym ma ugruntowaną pozycję, popartą ponad 8-letnim doświadczeniem w kompleksowej obsłudze firm polskich i zagranicznych w obszarze HR.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Guzińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Kariera / Bigram dołączył do organizacji IIC Partners