Biznes i relaks nad morzem. Jednocześnie.

Artykuł Sponsorowany
opublikowano: 01-06-2014, 00:00

Golden Tulip Gdańsk oferuje rzadko spotykaną okazję do połączenia służbowego wyjazdu z rodzinnym relaksem. To możliwe tylko, gdy mamy do czynienia z wyjątkową lokalizacją apartamentu i odpowiednim standardem usług. Trend do łączenia business & leisure jest widoczny w wielu zachodnich krajach, ale, po raz pierwszy w Polsce – można na tym dodatkowo nieźle zarobić.

Alternatyw dla tradycyjnych instrumentów finansowych jest wiele. Można zainwestować w whisky albo wino. Tylko trzeba się na tym naprawdę doskonale znać. W dobie niskich stóp procentowych warto pomyśleć o nieruchomościach wartościowych. Do niedawna sporo mówiło się o kryzysie na tym rynku. Nie zapominajmy jednak o istotnej zasadzie – gdy na rynku panuje hossa, nieruchomości drożeją wszędzie. Gdy sytuacja ulega pogorszeniu – tanieje wszystko poza nieruchomościami z segmentu premium. Tutaj dla inwestorów zwykle świeci słońce, bo kryzys dość łagodnie obchodzi się z dobrami luksusowymi, do których należą nieruchomości w najlepszych lokalizacjach.


Niskie stopy procentowe sprawiają, że rynek topowych nieruchomości rozkwita. Pojawia się sporo ofert umożliwiających kupno apartamentów jako „drugiego miejsca zamieszkania” z perspektywą na czerpanie profitów z ich wynajmu w tych wszystkich dniach, w których z nich nie korzystamy. Zwykle mamy wówczas do czynienia z systemem condo. Nie wszystkie condohotele dają jednak inwestorowi spokój i poczucie bezpieczeństwa tak potrzebne w przypadku wieloletnich inwestycji, bo wiele z tych inwestycji tylko z nazwy przypomina profesjonalny condohotel.

Na co zwrócić uwagę? Jeżeli chcielibyśmy zarabiać na inwestycji w condohotel – powinniśmy poszukać wiarygodnego partnera. Dobrym przykładem takiego rozwiązania są obecne już na polskim rynku condohotele sieciowe. Na czym polega różnica między zwykłym condo- a condohotelem sieciowym, czyli obiektem który przynależy do rodziny międzynarodowej dużej sieci hotelowej? Przede wszystkim – nie musimy martwić się o zarządzanie. Operator obiektu działa zgodnie ze standardami międzynarodowej grupy hotelarskiej, a goście z wielu różnych krajów świata mogą skorzystać z międzynarodowego systemu rezerwacji. To gwarantuje większe obłożenie, a to z kolei przekłada się na wyższe przychody inwestorów. Po drugie – wybierajmy najlepsze lokalizacje, które przyciągają zamożnych urlopowiczów i ludzi biznesu. Warto przyjrzeć się prestiżowym miejscom w nadmorskich kurortach. I wreszcie – szukajmy wiarygodnych partnerów oferujących przejrzyste warunki współpracy. Najlepiej takich, którzy dzielą się z nami przychodem ze wszystkich usług hotelowych „fifty-fifty”. Zyskamy pewność, że zależy im na powodzeniu wspólnego przedsięwzięcia równie bardzo jak nam. O czym jeszcze warto wspomnieć? Być może o tym, że inwestując w condohotel sieciowy będziemy mogli korzystać z naszych apartamentów przez 21 dni – wspólnie z rodziną, przyjaciółmi albo partnerami biznesowymi.

Wielu gości Golden Tulip Gdańsk przedłuża służbowy pobyt i - już prywatnie- wypoczywa razem z rodziną czy przyjaciółmi. Dla najmłodszych przygotowano specjalne udogodnienia: dziecięce menu, podstawka do umywalki czy nakładka sedesowa. Wkrótce w ofercie hotelu znajdą się specjalne pakiety dla gości odwiedzających hotel w związku z pełnionymi obowiązkami, którzy chcą nazajutrz odpocząć w pełni wyposażonych, przestronnych apartamentach, pospacerować z bliskimi po plaży, zabrać dzieci na plac zabaw i zostawić je pod opieką animatora, a samemu skorzystać ze strefy SPA & wellness czy basenu.

Golden Tulip Gdańsk Residence oferuje nie tylko wyposażone w nowoczesny sprzęt audio-wideo sale konferencyjne, ale również opiekę doświadczonego event managera i przestrzeń dającą możliwość wstawienia samochodu lub innego dużego sprzętu. A wszystko 100 metrów do plaży, w otulinie parku krajobrazowego, tuż przy promenadzie do Gdańska i Sopotu.
Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.qualia.pl/goldentulipgdansk.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Artykuł Sponsorowany

Polecane