Biznes pełną parą na półmetku

SW
opublikowano: 17-10-2011, 00:00

WARSZTATY

Odbyły się już 3 spotkania pod hasłem „Biznes pełną parą” dedykowane przedstawicielom mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, w ramach cyklu warsztatów biznesowych, który ruszył we wrześniu. Miały miejsce w Katowicach, Szczecinie i Krakowie.

— Każde ze spotkań pozwala nam poznać lokalne środowiska biznesowe, zrozumieć ich potrzeby i nawiązać interesujące relacje — mówi Agnieszka Łukomska z Masterlease, menedżer projektu. Warsztaty odbędą się jeszcze w Łodzi, Rzeszowie, we Wrocławiu i w Sopocie. Do tej pory chęć udziału zgłosiło blisko 200 osób.

Rekrutacja trwa. Organizatorem warsztatów jest firma Masterlease. W ich ramach przedsiębiorcy mogą się dowiedzieć, jak obudzić potencjał przedsiębiorstwa oraz przyspieszyć jego rozwój. Szczególnym zainteresowaniem uczestników cieszy się tematyka dotycząca promocji firmy w internecie prezentowana przez Norberta Dzikiewicza z agencji interaktywnej Kompan.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu