Biznesmeni w roli wykładowców

PAP, DI
26-09-2013, 00:00

Sztuki sprzedaży oraz umiejętności biznesowych będą uczyć na Uniwersytecie Śląskim specjaliści oraz przedsiębiorcy współpracujący z uczelnią.

Celem uruchomienia nowych kierunków studiów podyplomowych jest m.in. przekazywanie praktycznej wiedzy nt. zakładania i prowadzenia firmy.

— Celem uruchomienia obu kierunków było nawiązanie współpracy z przedsiębiorcami i umożliwienie im przekazania swojej wiedzy i umiejętności w murach uniwersytetu. Każda z tych osób będzie prowadziła te zajęcia, w których dobrze się czuje — powiedział dr Jarosław Polak z Uniwersytetu Śląskiego.

Oba kierunki powstawały w porozumieniu z przedsiębiorcami i firmami. Pierwszy przy współpracy z TechMine Innovation Community — grupy innowacyjnych przedsiębiorców, drugi przy wsparciu firmy Nowe Motywacje. Jak poinformowano podczas briefingu, kadra w większości składa się z praktyków — przedsiębiorców oraz innych specjalistów spoza uczelni.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP, DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Biznesmeni w roli wykładowców