Biznesowe abecadło eksportu

SACH
opublikowano: 20-02-2014, 00:00

Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym „Eksport w praktyce”.

Odbędzie się ono 4 marca w ramach XXI Forum Gospodarczego w Toruniu. Wydarzenie jest skierowane do polskich eksporterów z różnych branż. Zajęcia poprowadzą eksperci-praktycy specjalizujący się w zagadnieniach związanych m.in. z aspektami prawnymi prowadzenia międzynarodowej wymiany handlowej.Przedstawią oni różne aspekty handlu zagranicznego w ramach międzynarodowych umów handlowych oraz możliwości badania wiarygodności kontrahentów z różnych krajów (m.in. Chiny, Rosja, Kazachstan). Zgłaszać się na spotkanie można do 28 lutego. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają eksporterzy (obecni i przyszli) z województwa kujawsko- -pomorskiego. Więcej informacji o spotkaniu: http://kujawsko-pomorskie.coie.gov.pl/.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu