Black Red White ma nowego szefa

BAM
opublikowano: 01-02-2018, 17:30

Prezesem firmy Black Red White, jednego z największych polskich producentów mebli, jest od czwartku (1.02.2018) Bogusław Bartczak.

Menedżer związany z firmą Black Red White (BRW) od zaledwie od kilku miesięcy, we wrześniu zeszłego roku został doradcą jej rady nadzorczej, teraz nią pokieruje. Wcześniej nie pracował w przemyśle meblowym, ma natomiast bogate doświadczenia w innych sektorach: przez kilka lat szefował Hucie Aluminium Konin, potem był kierował kilkoma firmami koncernu Carlsberg m.in. w Polsce, Serbii i Włoszech, był również prezesem sieci handlowej Nomi. Pełnił również funkcje menedżerskie w firmie konsultingowej Alvarez & Marsal.

Jedna z kolekcji mebli Black Red White
fot. Black Red White

Do jesieni zeszłego roku prezesem BRW był Filip Wojciechowski, który obecnie szefuje firmie Protektor, giełdowemu procentowi specjalistycznego obuwia. 

Grupa BRW składa się z ponad 20 spółek (w tym kilkunastu zagranicznych, m.in. na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, Węgrzech i w Rosji). Ma ponad 20 zakładów produkcyjnych. Firma szacuje, że jej udziały w polskim rynku artykułów wyposażenia wnętrz sięgają około 20 proc. W sieci detalicznej BRW jest około 420 sklepów własnych i partnerskich o łącznej powierzchni handlowej ponad 0,5 mln mkw.

 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: BAM

Polecane