Bliski Wschód czeka na polskie firmy

Dominika Masajło
06-07-2017, 22:00

To już ostatni dzwonek dla polskich przedsiębiorców chcących wziąć udział w misji biznesowej do Arabii Saudyjskiej oraz Iranu, która odbędzie się od 7 do 13 listopada.

Firmy zainteresowane znalezieniem arabskich i perskich kontrahentówpowinny zgłosić chęć uczestnictwa nie później niż do 10 lipca. Organizatorem wyjazdu jest Komisja Europejska, która do udziału w misji zachęca szczególnie producentów wyrobów drobiowych i wołowych, nabiału, owoców i warzyw oraz słodyczy i wyrobów czekoladowych, zbóż jadalnych i pasz do karmienia zwierząt. Priorytetowo w ramach kwalifikacji do udziału w misji traktowane będą firmy mające doświadczenie w obrocie produktami halal.

Misja unijnych firm sektora rolno-spożywczego wiąże się z wizytą Phila Hogana, komisarza unijnego odpowiedzialnego za sprawy rolnictwa i rozwoju wiejskiego. W wydarzeniu może wziąć udział tylko jedna osoba z danego przedsiębiorstwa.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Bliski Wschód czeka na polskie firmy