BM BPH: rośnie liczba otwartych pozycji na futures

Biuro Maklerskie Banku BPH
opublikowano: 18-01-2002, 11:08

Po otwarciu kontrakty oscylowały w wąskim przedziale nieco poniżej wczorajszego zamknięcia. Spadki amerykańskich kontraktów terminowych po sesji w USA nie zrobiły na inwestorach większego wrażenia, choć zapewne wprowadziły trochę niepewności. W dalszym ciągu realny jest atak na szczyty, co doprowadziłoby do zamknięcia wielu krótkich pozycji.

Po otwarciu kontrakty oscylowały w wąskim przedziale nieco poniżej wczorajszego zamknięcia. Spadki amerykańskich kontraktów terminowych po sesji w USA nie zrobiły na inwestorach większego wrażenia, choć zapewne wprowadziły trochę niepewności. W dalszym ciągu realny jest atak na szczyty, co doprowadziłoby do zamknięcia wielu krótkich pozycji. gracze ze sceptycyzmem podchodzą do zwyżki bowiem wciąż baza jest na sporym minusie. Rośnie liczba otwartych pozycji, stąd ewentualny ruch ponad szczyt byłby dość gwałtowny( zamykanie krótkich), z kolei przyspieszenie spadków wywołane zamykaniem długich pozycji nastąpiłoby dopiero przy zejściu futures w okolice 1395 punktów. Kolejny raz po stronie kupna znalazło się duże zlecenie na ponad 200 kontraktów.

Przewidujemy zakres wahań kontraktu FW20H2 na 1400 – 1430 punktów. Zalecamy krótkie pozycje na poziomie 1 427 pkt. i zamykanie na poziomie 1 414 pkt. Zalecamy długie pozycje na poziomie 1 404 pkt. i zamykanie na poziomie 1 416 pkt.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Biuro Maklerskie Banku BPH

Polecane