Bochniarz została wiceszefem Boeinga na Europę Środkową i Wschodnią

Internet Securities
opublikowano: 23-06-2006, 09:55

Henryka Bochniarz obejmuje 1 lipca br. stanowisko wiceprezydenta Boeing International ds. Europy Środkowej i Wschodniej, podała Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan w komunikacie w piątek. Jednocześnie Bochniarz pozostanie prezydentem PKPP Lewiatan.

Henryka Bochniarz obejmuje 1 lipca br. stanowisko wiceprezydenta Boeing International ds. Europy Środkowej i Wschodniej, podała Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan w komunikacie w piątek. Jednocześnie Bochniarz pozostanie prezydentem PKPP Lewiatan.

„Do tej pory koncentrowałam się przede wszystkim na pracy społecznej w Konfederacji. Teraz, kiedy Lewiatan jest już całkiem okrzepłą organizacją, przyjęłam nowe, niezwykle ciekawe wyzwanie zawodowe, jakim jest praca dla Boeinga, jednej z największych korporacji na świecie” – powiedziała Bochniarz, cytowana w komunikacie.

Piątkowa „Rzeczpospolita”, która podała tę informację, opierając się jeszcze na nieoficjalnych źródłach, doniosła także, że jesienią amerykański koncern lotniczy otworzy w Warszawie regionalne przedstawicielstwo. Informację tę gazeta potwierdziła w siedzibie Boeinga.

„Fakt, że Boeing chce stworzyć nowe biuro w Polsce, to szansa na zamówienia dla naszych fabryk i pozyskanie nowoczesnych technologii. W Polsce dla amerykańskiego koncernu pracują już trzy zakłady” – napisała „Rz”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Bochniarz została wiceszefem Boeinga na Europę Środkową i Wschodnią