Bony na współpracę biznesu z nauką

DZ
08-06-2017, 22:00

W czwartek ruszył konkurs z dotacjami dla przedsiębiorców w ramach poddziałania 2.3.2 programu Inteligentny Rozwój („Bony na innowacje”).

Firmy MSP mogą starać się o granty na opracowanie nowego wyrobu, projektu wzorniczego lub technologii, a także skorzystać z aparatury badawczej i wiedzy naukowców. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), która jest organizatorem naboru, będzie przyjmowała wnioski w czterech dwumiesięcznych etapach aż do 8 lutego 2018 r. Do podziału między przedsiębiorców jest 65 mln zł. Rządowa agencja rozszerzyła katalog potencjalnych wykonawców usług badawczych. Nie są to już tylko jednostki naukowe, instytuty badawcze oraz uczelnie (mające kategorię naukową A+, A lub B), ale również centra transferu technologii i przedsiębiorcy, którzy zdobyli status centrum badawczo-rozwojowego. Więcej informacji: www.parp.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Bony na współpracę biznesu z nauką