Borowski: Większość ustaw z "paktu stabilizacyjnego" nie wejdzie w życie

Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia
03-02-2006, 09:32

Marek Borowski uważa, że większość ustaw zawartych w pakcie stabilizacyjnym między PiS, LPR i Samoobroną nie zostanie wprowadzona w życie. Przewodniczący SdPl podkreślił, że jest to program na parę lat, a nie na 12 miesięcy.

Marek Borowski uważa, że większość ustaw zawartych w pakcie stabilizacyjnym między PiS, LPR i Samoobroną nie zostanie wprowadzona w życie. Przewodniczący SdPl podkreślił, że jest to program na parę lat, a nie na 12 miesięcy.

W Salonie Politycznym Trójki Marek Borowski powiedział, że Liga Polskich Rodzin i Samoobrona nic nie zyskają na tym porozumieniu. Według niego, analiza 144 ustaw zawartych w pakcie pokazuje, że kilkanaście z nich ma charakter czysto polityczny i ideologiczny i tylko na nich zależy Prawu i Sprawiedliwości.

Marek Borowski nazwał "skandalicznym wybrykiem" to, że pakt stabilizacyjny najpierw został podpisany tylko w obecności dziennikarzy telewizji Trwam i Radia Maryja. Zdaniem Borowskiego ojciec Tadeusz Rydzyk jest duchowym ojcem zarówno zwycięstwa PiS-u w wyborach, jak i zawartego wczoraj porozumienia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Borowski: Większość ustaw z "paktu stabilizacyjnego" nie wejdzie w życie