Boryszew <BORY.WA> nabycie przez osoby zarządzające papierów wartościowych wyemitowanych przez emitenta

opublikowano: 05-01-2004, 16:38

Boryszew <BORY.WA> nabycie przez osoby zarządzające papierów wartościowych wyemitowanych przez emitenta NABYCIE PRZEZ OSOBY ZARZĄDZAJĄCE PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH WYEMITOWANYCH PRZEZ EMITENTA
raport bieżący nr 1/2004
Zarząd Zakładów Chemicznych i Tworzyw Sztucznych Boryszew S.A. w Sochaczewie informuje, że w dniu 23 grudnia 2003 roku na urzędowym rynku regulowanym - Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.:
- Pan Sławomir Masiuk - Prezes Zarządu Boryszew S.A. nabył 4.775 sztuk akcji na okaziciela spółki Boryszew S.A. po cenie zakupu wynoszącej 62,80 złotych za jedną akcję.
W wyniku tej transakcji Pan Sławomir Masiuk posiada łącznie 6.025 sztuk akcji Spółki Boryszew S.A., w tym: 1.250 sztuk akcji imiennych uprzywilejowanych i 4.775 sztuk akcji na okaziciela.
- Pan Waldemar Zwierz - Członek Zarządu Boryszew S.A. nabył 4.775 sztuk akcji na okaziciela spółki Boryszew S.A. po cenie zakupu wynoszącej 62,80 złotych za jedną akcję.
Zarząd Boryszew S.A. informuje, że nabycie wyżej wymienionych akcji traktuje jako inwestycję długoterminową.
Data sporządzenia raportu: 05-01-2004

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Boryszew &lt;BORY.WA&gt; nabycie przez osoby zarządzające papierów wartościowych wyemitowanych przez emitenta