BPH TFI wynagrodzi za wierność

  • Jagoda Fryc
opublikowano: 04-05-2016, 22:00

4proc. - Nawet tyle wynoszą opłaty za zakup jednostek uczestnictwa funduszy.

Towarzystwo wznowiło ubiegłoroczną promocję: klienci, którzy na zakup jednostek uczestnictwa jednego z kilkunastu produktów BPH TFI wydadzą co najmniej 10 tys. zł i zdecydują się przetrzymać tę sumę na rejestrze przez minimum pół roku, mogą liczyć na zwrot opłaty manipulacyjnej (za zakup jednostek uczestnictwa), która wynosi od 0,75 do 4 proc.

Jest jeszcze jeden warunek — klient musi aktywować elektroniczne potwierdzenie transakcji. Gdy spełni wszystkie wymagania, to po sześciu miesiącach inwestycji na jego rachunku pojawią się dodatkowe jednostki uczestnictwa, warte dokładnie tyle, ile wynosiła prowizja dla dystrybutora — Banku BPH.

Zwiększy to kwotę zainwestowanych przez klienta pieniędzy. Promocją, która potrwa do 20 maja, objętych zostało 14 funduszy z parasola BPH FIO oraz BPH FIO Strategii Akcyjnej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jagoda Fryc

Polecane