Branżowe zmiany kadrowe

AZA
opublikowano: 16-01-2007, 00:00

Aleksandra Kujawa - asystentka w dziale buliding consultancy w firmie King Sturge

Została asystentką w dziale building consultancy w firmie King Sturge. Nowy nabytek firmy studiuje na Wydziale Architektury i Urbanistyki w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Zanim dołączyła do King Sturge, pracowała w obszarze dużych firm w Banku BPH jako asystent doradcy klienta. Interesuje się malarstwem i fotografią, lubi spotykać się z przyjaciółmi oraz aktywnie spędzać wolny czas.

Piotr Karpiński z działu zarządzania nieruchomościami w warszawskim biurze firmy King Sturge

Dołączył do działu zarządzania nieruchomościami w warszawskim biurze firmy King Sturge. Ukończył studia na kierunku Finanse i Bankowość w SGH w Warszawie, a teraz bierze udział w Studium Podyplomowym Zarządzania Nieruchomościami na Politechnice Warszawskiej. Doświadczenie zawodowe

zdobywał w dziale finansowym

Donaldsons Polska oraz Real Estate Group w Ernst & Young Polska. Lubi podróże, sporty ekstremalne, wiele czasu poświęca książkom.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AZA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu