Branżowe zmiany kadrowe

MIB
opublikowano: 15-02-2007, 00:00

Piotr Borowski

Jest dyrektorem zarządzającym Prime Car Management, spółki należącej do Masterlease. Przez ostatnie trzy lata pracował w BPH Leasing jako dyrektor departamentu finansowania pojazdów. Wcześniej był dyrektorem operacyjnym LeasePlan Fleet Management Polska. Pracował też w centrali firmy w Amsterdamie oraz w DHL International. Do jego obowiązków należy m.in. współpraca z kluczowymi klientami i rozwój warszawskiego zespołu Masterlease.

Kris Pauwels

Został dyrektorem ds. rozwoju w Fiege Polska. Ma 15-letnie doświadczenie w logistyce i spedycji. Pracował m.in. w firmie TNT Worldwide Express i Danzas Eurocargo, którą wprowadził na polski rynek. Po połączeniu Deutche Post World Net z DHL koordynował strategię rozwoju firmy w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2006 r. został dyrektorem ds. rozwoju DHL Exel Supply Chain EMEA.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MIB

Polecane