Branżowe zmiany kadrowe

MPR, ZŁO
opublikowano: 05-09-2007, 00:00

Margit Handl

Objęła stanowisko menedżera ds. sprzedaży w firmie Symantec Corporation. Będzie odpowiadała za zdobywanie nowych klientów na terenie Polski, rozszerzenie współpracy z firmami i sprzedaż przez partnerów. Pracowała w firmach: KSL, Continex, Tonlor i TeleMedia Call Center Management, gdzie odpowiedzialna była za tworzenie polskiej filii. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie i Wiedniu. Ma 29 lat i chętnie uczy się języków obcych.

Jacek Levernes

Od 3 września 2007 r. obowiązki prezesa outsourcingowego centrum Hewlett-Packard we Wrocławiu przejmie Jacek Levernes. Od 2005 r. był dyrektorem ds. kluczowych klientów dla firm Procter & Gamble oraz Gilette. Wcześniej pracował m.in. dla firmy Baxter International w Chicago, Brukseli i Zurichu. Jacek Levernes ukończył Indiana Universtity w Bloomington, USA oraz INSEAD we Francji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MPR, ZŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu