Branżowe zmiany kadrowe

ZŁO
opublikowano: 12-09-2007, 00:00

Agnieszka Damaziak

Została menedżerem ds. SAP w SAP Polska. Jej zadaniem jest wspieranie partnerów w sprzedaży i współpracy z klientami, a także koordynacja działań w celu wyspecjalizowania firm partnerskich. Jest absolwentką studiów MBA w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. W ostatnich latach pracowała jako koordynator sprzedaży pośredniej w firmie Matrix.pl, a następnie jako menedżer w Sage Symfonia.

Tomasz Karasiński

Został prezesem zarządu Telstar, spółki zależnej giełdowego MNI. Dotychczas pełnił funkcję członka rady nadzorczej spółki. Jest absolwentem Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Pracował w PriceWaterhouseCoopers, był dyrektorem finansowym w @Entertainment. Był też dyrektorem finansowym i członkiem zarządu Grupy Eurozet. Od 2005 r. pracuje jako doradca finansowy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZŁO

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / Branżowe zmiany kadrowe