Branżowe zmiany kadrowe

ZŁO
opublikowano: 10-10-2007, 00:00

Bartosz Wacławski

Jest liderem nowego zespołu w dziale usług outsourcingowych BCC. W strukturach firmy konsultingowej został wyodrębniony zespół zajmujący się wsparciem użytkowników. Obszar kompetencji zespołu to gospodarka materiałowa i magazynowa (SAP MM i WM). Bartosz Wacławski to konsultant BCC od 2005 r., certyfikowany specjalista SAP w zakresie MM, z doświadczeniem w serwisie i wdrożeniach SAP oraz zarządzaniu procesami zakupowymi w branży motoryzacyjnej.

Anke Bienert

Objęła funkcję dyrektora działu Business and Marketing Organization (BMO) w polskim oddziale Microsoftu. Będzie odpowiedzialna za opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej firmy, nadzorowanie sprzedaży oraz koordynację działań grup produktowych wchodzących w skład działu. Anke Bienert dołączyła do zespołu Microsoft w 1997 r. Przez ostatnie 1,5 roku była menedżerem w centrali Microsoftu na region Europy Środkowo-Wschodniej. Jest mężatką. Jej hobby to sport, podróże, praca w ogrodzie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu