Branżowe zmiany kadrowe

ZŁO
opublikowano: 12-12-2007, 00:00

Andrzej Moskalik

Piotr Płóciennik

Dyrektor ds. współpracy z klientami Business Consulting Center (BCC). Związany z tą poznańską firmą konsultingową od 2001 r. Na początku pełnił funkcję konsultanta ds. współpracy z klientami, ostatnio — szefa krakowskiego oddziału BCC. Studiował zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Warszawskim oraz administrację w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Do jego nowych obowiązków należy kierowanie zespołem odpowiedzialnym za współpracę z klientami BCC oraz sprzedaż usług i produktów firmy.

Dyrektor ds. rozwoju Business Consulting Center (BCC). Absolwent wydziału socjologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza. W BCC pracuje od 1999 r. Jest współodpowiedzialny — jako dyrektor ds. rozwoju i członek zarządu — za kształtowanie strategii firmy i planowanie kierunków rozwoju grupy kapitałowej BCC, w której skład oprócz BCC, wchodzi spółka 7milowy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / Branżowe zmiany kadrowe