Branżowe zmiany kadrowe

ZŁO
opublikowano: 16-01-2008, 00:00

Maciej Ruszkiewicz

Został dyrektorem linii serwisowej w Atos Origin Polska. Odpowiada za realizację zawartych kontraktów oraz zdobywanie nowych kontraktów wewnętrznych (nearshore). Z Atos Origin Polska jest związany od 2007 roku. Wcześniej pracował dla Alcatel-Lucent, gdzie przeszedł ścieżkę kariery, począwszy od stanowiska inżyniera wsparcia technicznego, przez inżyniera helpdesku oraz architekta oprogramowania pomiarów ruchu, do kierownika technicznego.

Maciej Ruszkiewicz jest absolwentem Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki oraz Wydziału Informatyki na Technische Fachhochschule w Berlinie. Prywatnie smakosz, pasjonat kolei, szczególnie wąskotorowej. Interesuje się historią Bydgoszczy i okolic, kolekcjonuje związane z miastem stare zdjęcia, pocztówki i książki. Żonaty, ma dwójkę dzieci — Julkę i Ignasia.

Bartłomiej Buszczak

Zastąpił Michała Jankowskiego na stanowisku prezesa BCC — dotychczasowy prezes i założyciel firmy konsultingowej został przewodniczącym rady nadzorczej spółki. Bartłomiej Buszczak ma 35 lat. Ukończył studia na Politechnice Poznańskiej. Był także stypendystą DAAD (Deutscher Akademischer Austausch Dienst). Z BCC związany jest od 1997 roku, najpierw jako konsultant SAP, następnie pełnomocnik zarządu ds. systemu jakości, kierownik projektów SAP oraz dyrektor ds. konsultingu. Od sierpnia 2005 r. pełnił funkcję dyrektora generalnego BCC, odpowiedzialnego za bieżące kierowanie spółką.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu