Branżowe zmiany kadrowe

Marcin Złoch
opublikowano: 06-02-2008, 00:00

BRANŻOWE Zmiany Kadrowe

Przemysław Bukato

Został dyrektorem ds. marketingu firmy Vobis, zajmującej się sprzedażą sprzętu elektronicznego. Ostatnio pełnił funkcję szefa linii NewBusiness w Polkomtelu i był odpowiedzialny m.in. za wprowadzenie na rynek i zarządzanie takimi markami jak iPlus oraz Plus.pl. Jednym z głównych zadań Przemysława Bukato będzie zwiększenie wartości marki Vobis oraz optymalizacja procesów marketingowo-sprzedażowych zachodzących w firmie. Dodatkowo, bazując na współpracy z producentami rozwiązań informatyczno-telekomunikacyjnych, nowy dyrektor zamierza wprowadzić firmę w segmenty rynkowe. W 1994 r. Przemysław Bukato ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Pierwsze szlify zawodowe zbierał w firmach Optimus, IBM Polska oraz ComputerLand. Zajmował się również mobilnym internetem w PTK Centertel.

Marek Kala

Został powołany na stanowisko wiceprezesa zarządu Asseco Systems oraz dyrektora działu usług serwisowych i helpdesku. Marek Kala od blisko 20 lat działa w branży informatycznej. Karierę zawodową rozpoczął w firmie Optimus, gdzie m.in. pełnił funkcję dyrektora generalnego ds. integracji. W ostatnim czasie piastował stanowisko dyrektora zarządzającego w Prokom Software oraz w Asseco Poland. Jest absolwentem Wydziału Techniki na Uniwersytecie Śląskim. Ukończył także studia MBA w Wyższej Szkole Biznesu — National Louis University w Nowym Sączu. W wolnych chwilach uprawia sport, przede wszystkim narciarstwo, pływanie, tenis stołowy oraz jazdę na rowerze. Interesuje się także turystyką górską. Jego pasją są brydż i szachy. Jest żonaty, ma dwóch synów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Złoch

Polecane