Branżowe zmiany kadrowe

ZŁO
opublikowano: 12-03-2008, 00:00

BRANŻOWE Zmiany Kadrowe

Piotr Adanowicz

Nowy menedżer ds. rozwoju biznesu BCC w obszarze „łańcuch dostaw” to absolwent Politechniki Poznańskiej i studiów MBA European School of Management w Berlinie (ESCP-EAP). Rozpoczynał karierę konsultanta SAP w 1998 r. w BCC, następnie pracował w firmie Debis (później T-Systems), a w latach 2002-06 — jako niezależny specjalista SAP. Od 2006 r. pełnił funkcję lidera Zespołu Gospodarki Materiałowej i Magazynowej w BCC. Certyfikowany specjalista SAP w zakresie gospodarki materiałowej.

Krzysztof Siwiec

Został menedżerem ds. rozwoju biznesu BCC w obszarze „finanse, analizy, planowanie”. Jest konsultantem-ekspertem w obszarze kontrolingu i rozwiązań SAP Business Intelligence, doświadczonym kierownikiem projektów SAP. Absolwent paryskiej École Nationale Supérieure des Télécommunications. W BCC od 1998 r., w ostatnich latach kierował zespołami zarządzania efektywnością organizacji oraz planowania produkcji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu