Branżowe zmiany kadrowe

Marcin Złoch
23-04-2008, 00:00

BRANŻOWE Zmiany Kadrowe

Rafał Kowalewski

Został nowym dyrektorem infrastruktury sieciowej ABG. Jest absolwentem Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Karierę zawodową rozpoczął w 1991 r. jako inżynier serwisu w firmie Medway. Potem pracował w firmach: Soft-Tronik Kraków, Computerland Kraków oraz Ster-Projekt. Rafał Kowalewski jest jednym z pierwszych w Polsce posiadaczy certyfikatu CCIE.

Wojciech Karwowski

Jest od marca dyrektorem generalnym w firmie MTI — Mobilna Telefonia Internetowa. Z wykształcenia jest menedżerem, ekonomistą i informatykiem. Zajmował kierownicze stanowiska przy realizacji projektów Phare oraz w firmach takich, jak Frito Lay (Pepsico) i Oracle. Od 2006 r. był dyrektorem odpowiedzialnym za wprowadzenie na polski rynek firmy Netgear Poland oraz opracowanie i realizację strategii rozwoju marki.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Złoch

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / Branżowe zmiany kadrowe