Branżowe zmiany kadrowe

ZŁO
opublikowano: 30-04-2008, 00:00

Jacek Woytynowski

Dołączył do firmy Symantec, gdzie odpowiada za konsultacje i wdrożenia rozwiązań wysokiej dostępności i backupu. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży informatycznej. Od 2003 r. pracował w polskim oddziale Hewlett-Packard — odpowiadał za obsługę dużych klientów z sektora bankowego i telekomunikacyjnego w zakresie rozwiązań backupu danych i ich przechowywania. Wcześniej przez trzy lata pracował w Compaq Computer. Pracował także w firmach Lucent Technologies i PHS. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Ma 44 lata. Jego hobby to twórczość plastyczna i kulinarna.

Richard Shearer

Rada Nadzorcza Telekomunikacji Polskiej powołała go do zarządu. Jednocześnie prezes zarządu TP Maciej Witucki powołał Mariusza Gacę na dyrektora wykonawczego Grupy TP ds. rynku biznesowego, a Kornelię Matheę na dyrektora Grupy TP ds. strategii i rozwoju. Shearer ma 44 lata, ukończył z wyróżnieniem Liverpool Polytechnic. W branży telekomunikacyjnej pracuje od ponad 20 lat.

Mariusz Gaca ma 35 lat. Jest absolwentem Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy i Uniwersytetu Warszawskiego, ma też dyplom MBA University of Illinois at Urbana Champaign. Karierę zawodową zaczął w Grupie Elektrim. Od 2000 r. w Grupie TP jako dyrektor pionu multimediów odpowiadał za rozwój oferty dostępu do internetu dla rynku klientów indywidualnych. Od 2005 r. odpowiada za rynek biznesowy Grupy TP.

Kornelia Mathea jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Aarhus w Danii. W latach 1993-2001 pracowała w branży spożywczej. W TP jest zatrudniona od 2001 r. Odpowiadała za ofertę dla klientów indywidualnych i segmentu SOHO. Od marca 2007 r. odpowiada za strategię i rozwój Grupy TP.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu