Czytasz dzięki

Branżowe zmiany kadrowe

ZŁO
opublikowano: 07-05-2008, 00:00

Ireneusz Żmidziński

Został dyrektorem programowym i rozwoju biznesu w Atos Origin Polska. Zajmuje się integracją i modernizacją procesów zachodzących wewnątrz firmy. Jest absolwentem Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy oraz Politechniki Gdańskiej. Ukończył podyplomowe studia z zakresu komunikacji cyfrowej na Politechnice Warszawskiej i obronił doktorat z nauk telekomunikacyjnych i teleinformatycznych na Politechnice Gdańskiej. Przez 10 lat był związany z Akademią Techniczno-Rolniczą w Bydgoszczy. Kocha motory, przemierzył Amerykę Północną na harleyu. Pasjonuje się brydżem sportowym, ogrodnictwem oraz muzyką funky i soul.

Sławomir Klimowicz

Odpowiada za sektor przedsiębiorstw użyteczności publicznej w SAP Polska. W latach 2000-02 już pracował w dziale sprzedaży tej firmy. Z branżą informatyczną jest związany od 14 lat — między innymi był członkiem zespołów Computerland i Hewlett-Packard Polska. Przez ostatnie trzy lata pracował głównie w sektorze przedsiębiorstw użyteczności publicznej (utilities), zajmując się zwłaszcza zagadnieniami zderegulowanego rynku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZŁO

Polecane