BRE <BREP.WA> Złożenie w KPWiG wniosku o wyrażenie zgody na wprowadzenie obligacji BRE Banku SA do publicznego obrotu

02-10-2003, 17:26

BRE <BREP.WA> Złożenie w KPWiG wniosku o wyrażenie zgody na wprowadzenie obligacji BRE Banku SA do publicznego obrotu ZŁOŻENIE W KPWIG WNIOSKU O WYRAŻENIE ZGODY NA WPROWADZENIE OBLIGACJI BRE BANKU SA DO PUBLICZNEGO OBROTU
RB/129/03
Zarząd spółki BRE Bank SA podaje do wiadomości, że w dniu 1 października 2003 r. w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd złożony został wniosek o wyrażenie zgody na wprowadzenie papierów wartościowych do publicznego obortu, dotyczący emisji obligacji niezabezpieczonych na okaziciela BRE Banku SA o łącznej wartości nominalnej nie większej niż równowartość 3.000.000.000 zł.
Ww. obligacje będa emitowane przez BRE Bank SA w ramach programu emisji obligacji, realizowanego na podstawie uchwały Zarządu Banku z 25 września 2003 r.
BRE Bank SA informował o ww. programie emisji w raporcie bieżącym z 26 września 2003 r.
Data sporządzenia raportu: 02-10-2003

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / BRE &lt;BREP.WA&gt; Złożenie w KPWiG wniosku o wyrażenie zgody na wprowadzenie obligacji BRE Banku SA do publicznego obrotu