BRE odrabia zaległości

Dariusz Karolak
25-11-2002, 00:00

Filtr wyłamania z 4-miesięcznego trójkąta, 83,8 został pokonany, tym samym wybicie uznać należy za ważne. BRE odrabia straty, ale sposób, w jaki to robi, przypomina chodzenie po polu minowym. To naturalna konsekwencja dziwnych zysków w III kw., po których wartość księgowa obniżyła się o 3 zł.

Technicznie coraz lepiej. Aktywował się tygodniowy sygnał kupna Kagi. Rosną obroty. Cieszy zwłaszcza 13-miesięczny szczyt wskaźnika ruchu kierunkowego DI+, ale przydałoby się jeszcze zejście DI- poniżej minimum z 27 VIII, 17 pkt. Kurs wrócił w końcu do górnej połowy wstęgi tygodniowej, czym otworzył sobie drogę do jej górnej krawędzi, 90. Poziom ten powinien zostać osiągnięty, choćby z racji przedostania się tygodniowego stochastic'a do strefy wyprzedania, czy osiągnięcia półrocznych maksimów przez pozostałe oscylatory tygodniowe. Przy szczycie z 17 IX, 87 możliwe jest wystąpienie korekty, która nie powinna sprowadzić kursu niżej niż średnia ważona z 20 tygodni, 80,7. Z oczywistych powodów, zyski należy chronić bliskim stopem.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / BRE odrabia zaległości