BRE pokonuje kolejne opory

Dariusz Karolak
opublikowano: 15-12-2000, 00:00

BRE pokonuje kolejne opory

Sesja czwartkowa pokazała, że jesteśmy obecnie najsilniejszym rynkiem na świecie. Znakomicie zachował się BRE, który zbudował białą długą świecę dzienną, za sprawą której z marszu pokonana została średnioterminowa linia bessy przy 136 zł.

Podobnie mocno wygląda wykres tygodniowy, na którym buduje się drugi z kolei biały korpus, po tym jak w ubiegłym tygodniu bykom udało się pokonać opór tygodniowej średniej VAMA10. Analiza wskaźnikowa potwierdza w całej swojej rozciągłości trwające wzrosty. Rynek chociaż wydaje się krótkoterminowo wykupiony ma duży impet, który zanim wygaśnie może znacząco zwiększyć wartość akcji BRE. Np. Ultimate i CCI osiągnęły poziom najwyższy od V’99. Nie wyklucza to ruchu powrotnego do pękniętego oporu po którym trend będzie mógł być kontynuowany do historycznego szczytu 159,50 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / BRE pokonuje kolejne opory